Uniformų dėvėjimo tvarkos aprašas

Nuo 2013 m. rugsėjo 1-os dienos dėvime tamsiai mėlynos spalvos uniformą.

Panevėžio "Vyturio" progimnazijos uniformų nešiojimo tvarkos aprašas Skaityti čia>>>

Uniforma  pradinukams:

1-4 klasėms

Kasdienė uniforma

Šventinė uniforma

mergaitėms

mėlynas megztukas su mokyklos emblema, geltoni „polo“ marškinėliai, sarafanas arba tamsios spalvos kelnės, vienspalvės pėdkelnės. Jokių papuošalų ir spalvotų nagų.

mėlynas megztukas su mokyklos emblema, balta palaidinė, sarafanas, baltos pėdkelnės.

Jokių papuošalų ir spalvotų nagų.

berniukams

mėlynas megztukas su mokyklos emblema, geltoni „polo“ marškinėliai, tamsios spalvos kelnės ar džinsai (nesuplyšę).

mėlynas megztukas su mokyklos emblema, balti marškinėliai, geltonas kaklaraištis, tamsios spalvos kelnės ar džinsai (nesuplyšę).

Uniforma  5-8 kl. mokiniams:

5-8 klasėms

Kasdienė uniforma

Šventinė uniforma

mergaitėms

mėlynas megztukas arba švarkelis su mokyklos emblema, geltoni „polo“ marškinėliai ar vienspalvė palaidinė, tamsus sijonas arba tamsios spalvos kelnės ar džinsai (nesuplyšę). Jokių papuošalų ir spalvotų nagų.

mėlynas megztukas ar švarkelis su mokyklos emblema, balta palaidinė, tamsus sijonas arba tamsios spalvos kelnės ar džinsai (nesuplyšę).

Jokių papuošalų ir spalvotų nagų.

berniukams

mėlynas megztukas ar švarkas su mokyklos emblema, geltoni „polo“ ar vienspalviai marškinėliai, tamsios spalvos kelnės ar džinsai (nesuplyšę).

mėlynas megztukas ar švarkas su mokyklos emblema, balti marškinėliai, geltonas kaklaraištis, tamsios spalvos kelnės ar džinsai (nesuplyšę).

TĖVELIŲ DĖMESIUI

Nuo 2017 m. sausio 1 d. "Vyturio" progimnazijos mokyklines uniformas ir jų priedus galite užsisakyti ir nusipirkti UAB "Manovita" parduotuvėje (Klaipėdos g. 36) Panevėžyje,  tel. (8 45) 463 596, mob. tel. 8 648 39991. Tėveliai asmeniškai savo vaikams užsako,  matuoja ir nuperka uniformas   UAB "Manovita" parduotuvėje.

• Darbo laikas: pirmadienis – penktadienis 10:00-18:00 val.
  • Užsisakiusiems uniformas iki birželio 15d., produkcija bus pagaminta ir atiduota iki rugsėjo 1 d.
  • "Vyturio" progimnazijos mokiniams gegužės 23-24 d. ir birželio 5-6 d. bus teikiama pirmenybė aptarnaujant.
  • Užsisakant uniformą arba jos dalį reikia palikti avansą (ne mažiau kaip 20 €).
  • UAB Manovita elektroninė parduotuvė www.uniformupardavimas.lt  Internetinėje parduotuvėje didesnės pasirinkimo galimybės, nes čia rasite gausų prekių asortimentą vienoje vietoje, išsamią informaciją apie prekes, pristatymo galimybes, kainas ir esamus dydžius.

UAB “Manovita”

Kontaktai: (8-45) 46 35 96

Mobilus Tel. +370 648 399 91

Web: www.manovita.lt

UAB "BALTIC SWAN" mokyklinį švarką išvalo už 6 eurus. Priėmimo punktai Paliūniškio g. 3A ir Statybininkų g. 19.

Uniformų modeliai