Ugdymas karjerai

ugdymo karjerai TIKSLAS IR uždaviniai

• Ugdymo karjerai tikslas – veiksmingai ugdyti ir sudaryti sąlygas visiems mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, palaikyti mokinius, jiems pažįstant, kuriant ir realizuojant save.
  • Ugdymas karjerai apima keturias ugdymo sritis: savęs pažinimo, karjeros galimybių pažinimo, karjeros planavimo ir karjeros įgyvendinimo.
  • Ugdymo karjerai uždaviniai yra sudaryti sąlygas ir pasiekti, kad kiekvienas mokinys:
  1. savęs pažinimo srityje įgytų kompetencijų:
  2. pažintų ir priimtų save – savo asmenybės ypatumus, asmenybę kaip visumą ir asmenybės ypatumų sąsajas su karjera;
  3. pažintų socialinę aplinką, socialinius vaidmenis ir jų poveikį asmeninei karjerai.

UGDYMO KARJERAI KLAUSIMAIS KONSULTUOJA:

• Pagalbos skyriaus vedėja, socialinė pedagogė Inga Navickienė (Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)
  • Psichologė Rasa Kuprytė tel. 86 0039 042
  • Neformaliojo švietimo skyriaus vedėja Vilanda Lapėnienė (Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)
  • UK konsultantas Bronius Budrys 67 kab.
    • Konsultacijų laikas antradieniais 14.55 - 15.40 val.
  • 5-8 klasių auklėtojai

Karjeros kompetencijų ugdymo gairės>>>