Ugdymas karjerai

ugdymo karjerai TIKSLAS IR uždaviniai

• Ugdymo karjerai tikslas – veiksmingai ugdyti ir sudaryti sąlygas visiems mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, palaikyti mokinius, jiems pažįstant, kuriant ir realizuojant save.
  • Ugdymas karjerai apima keturias ugdymo sritis: savęs pažinimo, karjeros galimybių pažinimo, karjeros planavimo ir karjeros įgyvendinimo.
  • Ugdymo karjerai uždaviniai yra sudaryti sąlygas ir pasiekti, kad kiekvienas mokinys:
  1. savęs pažinimo srityje įgytų kompetencijų;
  2. pažintų ir priimtų save – savo asmenybės ypatumus, asmenybę kaip visumą ir asmenybės ypatumų sąsajas su karjera;
  3. pažintų socialinę aplinką, socialinius vaidmenis ir jų poveikį asmeninei karjerai;
  4. sėkmingai pasirinktų tolimesnio ugdymosi įstaigą;
  5. susipažintų su įvairių sričių specialybėmis, išbandytų praktinėje veikloje.

UGDYMO KARJERAI KLAUSIMAIS KONSULTUOJA:

Gintare

Ugdymo karjerai koordinatorė Gintarė Lengvenienė Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.     Konsultacijų laikas:

antradieniais 12.45 - 15.45 val.; trečiadieniais 12.45-15.30 val.; penktadieniais 11.30-12.15 val., 12.45-14.15 val.

• Neformaliojo švietimo skyriaus vedėja Vilanda Lapėnienė (Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)
  • Psichologė Rasa Kuprytė tel. 86 0039 042
  • 5-8 klasių auklėtojai