„Vyturio" daina

Saulė jau aukštai pakilo

Vyturys kieme pragydo

Aš skubu

Į mokyklą su savo draugu

Mokytojai pasitinka

mokomės ir mums patinka

kaip smagu

jaustis čia tikru šeimininku

Rytoj skrisim, šiandien būnam

Būnam čia ir dabar.

Matematika ir kalbos

Čia visi dalykai svarbūs

Būk ramus

Juk kiekvienas čia labai svarbus

Kūrybingi, išradingi

Apsiskaitę, kultūringi

Augam čia

Gera mokytis „Vyturyje“

Žodžių autorė Zina Stripeikienė

Muzikos autorius Alfredas Čereškevičius

Istorija

Rudeniškai šalta ir vėjuota buvo 1980 metų rugsėjo 1-oji Panevėžyje, tačiau tai nesutrukdė džiugios mokslo metų pradžios šventės. Šauniai padirbėjo statybininkai-geriausiai respublikoje paruošė 1280 vietų Panevėžio 15-ąją vidurinę mokyklą naujiesiems mokslo metams. Statybose talkino miesto moksleiviai. Jie padėjo surinkti suolus, klasės lentas, tvarkė mokyklos aplinką. Už puikią dovaną statybininkams iškilmių metu nuoširdžiai dėkojo mokyklos moksleiviai, mokytojai, direktorius  Samuelis Levinas.

Trijų dešimtmečių akimirkas nuotraukose galima peržiūrėti NUOTRAUKŲ GALERIJOJE

1980-1989 m.>>> 1990-1995>>> 1995-2000>>> 2000-2010>>>

Į naująją mokyklą susirinko 863 mokiniai ir 38 mokytojai. Iš jų devyni čia žengė pirmuosius pedagoginio darbo žingsnius. Buvo sukomplektuotos 26 klasės. Mokykla pradėjo savo gyvavimą , jau pirmaisiais darbo metais miesto soclenktynėse užėmusi 6-ąją vietą.

Skaityti daugiau: Istorija