Rūkymas nebemadingas

Jeigu nori būti stilingas-rūkymas nebemadingas

Panevėžio ,,Vyturio“ progimnazijoje šeštus metus iš eilės vykstančiame projekte ,,Vyturys – sveikos gyvensenos akademija (6)“ nuaidėjo protų mūšio garsai pavadinimu ,,Jeigu nori būti stilingas – rūkymas nebemadingas, kuris įvyko lapkričio 10 dieną. Protmūšyje dalyvavo 6-tų klasių mokiniai. Protų mūšį sudarė trys turai, kuriuose šeštokai turėjo puikią galimybę pasitelkdami žinias, sumanumą ir kūrybingumą įveikti visas užduotis. Iš visų komandų šauniausiai pasirodė 6b klasės komandos, pelniusios klasei I-ą vietą, o nuo jų tik keliais balais mažiau surinkusi ir II vietą užėmusi, tačiau ne ką prasčiau pasirodžiusi, tapo 6a klasė, trečioji vieta atiteko 6c klasei.

Socialinė pedagogė Inga Navickienė

Skaityti daugiau: Rūkymas nebemadingas

Sveika gyvensena

Projekto ,,Vyturys – sveikos gyvensenos akademija‘‘(6) spalio mėnesio veiklos

Šis mėnuo buvo skelbiamas Sveikos mitybos mėnesiu.

3-4 klasių mokiniai, pasitardami su mokytojais ir savo tėveliais, klijavo, piešė Sveiko maisto pasirinkimo piramides.. .Deja.. buvo ir tokių darbelių, kuriuose ,,coca-cola‘‘ ir saldumynai buvo svarbiausioje piramidės vietoje, bet.... nieko baisaus – mes juk dar tik pradinukai, ir tai - kas teisinga - dar išmoksime pasirinkti. Gražiausių, įdomiausių darbelių parodą galėjo matyti visa progimnazijos bendruomenė.

Skaityti daugiau: Sveika gyvensena

Paminėjome dieną prieš AIDS

Paminėjome  dieną prieš AIDS

AIDS2017 m. gruodžio 1 d. minėjome Pasaulinę AIDS dieną. Mokyklos aštuntokai dalyvavo viktorinoje „AIDS: geriau žinoti 17“, kuriai klausimus paruošė Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC). Viktorinos nugalėtojais tapo 8d ir 8c klasių komandos.

Skaityti daugiau: Paminėjome dieną prieš AIDS