Optinės iliuzijos

optiniai prietaisaiEdukacinio užsiėmimo ,,Optinės iliuzijos ir įdomieji reiškiniai“ metu mes sužinojome kas yra iliuzijos, kaip jos susidaro, kas yra miražas ar pareidolija, turėjom progą pasijuokti iš dirbtinės perspektyvos, stebėtis judančiais paveikslėliais ir 3D anaglifais, o eksperimentuodami atradom kitų stulbinančių optinių apgaulių. Mums buvo demonstruojamos optinių reiškinių pritaikymo galimybės ir pavyzdžiai, supažindinama su galimybe patiems pasigaminti juostinį fotoaparatą.

Skaityti daugiau: Optinės iliuzijos

Įdomioji robotika

Birželio 4 d. mes, 5d klasės mokiniai, dalyvavome edukacinėje programoje „Įdomioji robotika“. Užsiėmimai vyko Robotikos mokykloje Vilniuje. Programa buvo labai įdomi ir mes praktiškai galėjome išbandyti robotikos sritį: pamatėme, kaip galima atspausdinti įvairius daiktus 3D formatu.  Išmokome programuoti mikrobitus, taip pat susipažinome su žaidimu „Minecraft“. Užsiėmimo metu padėjome vieni kitiems. Įvaldžius robotiką, įgyjama konstravimo, programavimo, komandinio darbo įgūdžių, patirties.

Vygailė Sadauskaitė 5d

Skaityti daugiau: Įdomioji robotika

Apie taisyklingą filmavimą

Apie taisyklingą filmavimą ir kitus įdomius dalykus

Gegužės 7 d. 7a klasė išvyko į edukacinę programą į Vilnių. Ten aplankėme audiovizualinių menų inkubatorių, kuriame išgirdome paskaitą apie taisyklingą filmavimą mobiliaisiais telefonais. Sužinojome daug paslapčių, kaip nufilmuoti kokybišką filmuką ir padaryti gerą nuotrauką. Edukatorė paaiškino, kad visada gali atsitikti koks nors unikalus reiškinys ar įvykis, kurį būtina nufilmuoti ir iš kurio netgi galima uždirbti.

Skaityti daugiau: Apie taisyklingą filmavimą