ALCIS Lietuvos mokyklose ir sveikatingumo klubuose

ALCIS – europinis projektas, skirtas paskatinti vaikus keisti gyvenseną, renkantis fizinio aktyvumo ir streso mažinimo sprendimus, kurie turėtų ilgalaikį poveikį jų gerai savijautai. Projekte derinamos smagios fizinio lavinimo pamokos ir edukacinė mokomoji medžiaga apie vaiko gyvenimo būdo aspektus, naudojant „Mano pasirinkimų kalendorių“.

Jau antrus metus „Vyturio“ progimnazijoje įgyvendinamas ALCIS projektas. Šiais metais dalyvauja visi šeštų klasių mokiniai. Rugsėjo 13d. visiems šeštokams sveikatingumo klubo IMPULS trenerė mokyklos aktų salėje vedė mankštą. Rugsėjo 27d. ir spalio 11d. visi mokyklos šeštokai keliavo į IMPULS, kur jų laukė aktyvi treniruotė ir pramogos baseine. Dabar laukia mokymasis kartu su mokytoju Šarūnu, o viską vainikuos baigiamoji treniruotė mokykloje.

Smagu, kad turime galimybę ugdytis sveikos gyvensenos įgūdžius, nes nieko nėra svarbiau už sveikus ir laimingus vaikus.

Kūno kultūros mokytojas Šarūnas Piščikas