Kalėdų karavanas

karavanasGruodžio 17 d. į Panevėžį atvyko jau 15-us metus per Lietuvą keliaujantis „Coca-Cola“ Kalėdų karavanas. Viešnagės metu karavanas ne tik atvežė dovanų, skirtų 4 miesto ir rajono mokykloms (tame tarpe ir mūsų progimnazijai), bet ir skleidė Kalėdų dvasią bei dovanojo nuotaikingą šventę. Su karavanu atkeliavo Kalėdų Senelis, kuris specialiai šiai šventei barzdą augino ištisus metus, būrys nykštukų ir tiek vaikų, tiek ne vaikų mylima Neringa su „Tele bim-bam“ dainomis.

Skaityti daugiau: Kalėdų karavanas

Apie projektą

Olimpinis švietimas - viena iš pagrindinių Lietuvos tautinio olimpinio komiteto veiklos sričių. Projektas „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas” – jau 11 metų trunkanti nuolatinė LTOK veikla, siekianti paskatinti sportuoti kuo daugiau vaikų ir jaunimo visoje Lietuvoje, supažindinti juos su sporto kaip šalies kultūros dalimi, sveiko gyvenimo būdo šaltiniu olimpinių vertybių: pagarbos, kilnaus ir sąžiningo elgesio, draugystės svarba.

Pagrindiniai olimpinio švietimo projektai: Vaikų ir jaunimo olimpinio ugdymo projektas „Olimpinę ugnelę į kiekvieno širdelę“ http://www.ouprojektas.lt/apie-projekta ir Lietuvos mokinių olimpinis festivalis .http://www.lmssc.smm.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=57&Itemid=55

Nuo 2015 m. Lietuvos mokinių olimpinis festivalis vadinsis Lietuvos mokinių žaidynės >>>

Pasiruošk! Dėmesio! Startas!

Rugsėjo 2-3 d. visa mokyklos bendruomenė buvo išvykusi į Tiltagalių kaime įsikūrusią stovyklą „Trimitas" ir ten praleido dvi veiksmo ir išbandymų kupinas dienas. Rugsėjo 3 d. buvo sporto ir turizmo diena. Jos metu 5-8 klasių mokiniai, mokytojai, tėvai dalyvavo proto mūšyje „Sportas-sveikata", sportiniuose turnyruose, turistinėse estafetėse, išmoko atpažinti naudingus augalus. Iš viso projekte dalyvavo 466 dalyviai.