Gera žinia – esame sąžiningi

esame saziningi 2014Minint Tarptautinę antikorupcijos dieną, „Vyturio“ progimnazija kartu su kitomis 49 Lietuvos mokyklomis, garsiai kalbėjo, jog sąžiningumas yra svarbus ir prisijungė prie  „Sąžiningumo mokyklų tinklo“. Mokyklos susibūrusios į tinklą, kartu sieks sąžiningumo, skaidrumo bei atskaitingumo savo kasdienėje veikloje.

Gruodžio 9 d. mokykloje svečiavosi „Transparency International“ Lietuvos skyriaus atstovai Paulius ir Justina, kurie savo vizitą mokykloje pradėjo įteikdami mokyklos direktorei Vitalijai įrodymą, kad mūsų mokykla iš tiesų yra sąžiningumo mokyklų tinklo narė. Įteikę prizą, Paulius ir Justina, susitiko su 8c klase ir diskutavo apie sąžiningumo bei skaidrumo vertybes kasdieniame mokinių gyvenime, galimybę lengviau planuoti ir įgyvendinti sąžiningumo iniciatyvas, surasti bendraminčius bei dalintis geraisiais pavyzdžiais. Užsiėmimo pabaigoje svečiai pasiūlė kiekvienam susitarti su savimi, kad bus sąžiningi ir nenusirašinės bei dovanų gavo po sąžiningumo apyrankę.

Daugiau informacijos apie Sąžiningumo mokyklas galite rasti čia.

Socialinė pedagogė Inga Navickienė