Mokinių prezidentas

Mokinių prezidentė  Rykantė Reutė 2017-2018 m. m.

RykanteĮ šią mokyklą atėjau penktoje klasėje, baigusi pradinę mokyklą. Ir visus tuos metus domėjausi progimnazija, norėjau geriau pažinti, kuo gi gyvena „Vyturio“ mokiniai. Naujoje klasėje ir mokykloje apsipratau greitai, bet drąsos vis truko. Šeštoje klasėje jau buvau žymiai drąsesnė, visi keisti dalykai, kurie vyko šioje mokykloje (skirtingi mokytojai, kitokia vyturiečio knygelės sistema, uniforma) tapo paprasti ir aiškūs. Šiandien esu subrendusi, aktyviai dalyvauju mokinių tarybos veikloje. Pasiryžusi kandidatuoti į mokyklos prezidentus, sulaukiau daug palaikymo ir tai mane nuvedė į sėkmę. Dabar mokinių svajonės, idėjos yra mano svajonės ir esu pasiryžusi jas išpildyti kartu su mokinių taryba. Kviečiu būti aktyviais, matyti problemas ir tobulinti mokinių gyvenimą mokykloje.

Tariu ačiū mamai, draugams ir mokytojams, kurie padėjo, skatino, drąsino ir buvo drauge su manimi.

Mokinių prezidento nuostatai Skaityti >>>

Mokinių taryba

„Vyturio" progimnazijos mokinių taryba – tai nuolat veikianti moksleivių savivaldos institucija, renkama vieneriems metams, kurios struktūrą ir veiklos nuostatus tvirtina mokinių konferencija.

2015-2016 m.m.

taryba 2015

Mokinių tarybos nariai:

Paulius Bareišis 8c kl. - mokinių prezidentas, Gabrielė Valkiūnaitė 8c kl., Ugnė Grinevičiūtė 8b kl., Saulė Balčiūnaitė 8b kl, .Austėja Varytė 7b kl., Matas Kazlauskas 7b kl., Jokūbas Guga 6a kl.

Meda Navickaitė 7b kl., Mykolas Stripeikis 6a kl., Nojus Styra 6a kl., Austina Pakalnytė 6b kl., Elžbieta Patapaitė 6b kl.

Už mokinių savivaldos veiklą atsakinga Mokinių pažangos ir  neformaliojo švietimo skyriaus vedėja, mokytoja Oksana Karoblienė.

2016-2017 m.m.
 MT 2016

Mokinių tarybos nariai: Nojus Styra, Elžbieta Patapaitė, Austina Pakalnytė, Jokūbas Guga, Matas Kazlauskas, Meda Navickaitė,Urtė Užkurėlytė, Vakarė Zakarauskaitė, Ieva Songailaitė, Aurėja Bobelytė, Austėja Varytė, Mykolas Stripeikis.

2017-2018 m. m.

MT18

Mokinių tarybos nariai:

Dovydas Stražinskas, Elžbieta Patapaitė, Urtė Užkurėlytė, Austina Pakalnytė, Rykantė Reutė, Aira Leliukaitė, Jokūbas Guga, Nojus Styra, Mykolas Stripeikis, Egidija Tubytė ir Domantas Matekonis.

Už mokinių savivaldos veiklą atsakinga Neformaliojo švietimo skyriaus vedėja, mokytoja Vilanda Lapėnienė.

Tikslas: Siekti, kad visi progimnazijos mokiniai noriai lankytų mokyklą.
Uždaviniai:

1. Organizuoti mokiniams įdomius renginius ir veiklas
  2. Atstovauti mokinių interesams Mokyklos taryboje

„Vyturio“ progimmazijos mokinių tarybos 2017–2018 m.m.  veiklos planas

Renginys

2017 m. spalio 5 d.

Mokytojų diena

2017 m. lapkričio 20 d.

Mokinių diena

2017 m. gruodžio 17 d.

„Sidabrinio obuolio“ apdovanojimai

2018 m. vasario mėn.

Nakvynė mokykloje kultūringai besielgiantiems mokiniams

2018 m. vasario 12 d.

Teminė Valentino diena

2018 m. vasario 16d.

Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetis

2018 m. kovo 4 d.

Kaziuko mugė

2017 -2018 m. m. (lapkričio mėn., sausio mėn., balandžio mėn.)

Diskotekos vakare (2-3 kartai per metus)

2017 - 2018 m. m.

Teminės dienos pagal poreikį

MT Facebooke

Mokinių taryba Facebook'e

Nuo šiol visas naujienas apie mokinių tarybos organizuojamus renginius, veiklas ir inicijuojamus projektus galite sužinoti Facebook'e >>>. Taigi "like" ir tu – mūsų draugas!