Mokinių prezidentas

Mokinių prezidentė  Rykantė Reutė 2017-2018, 2018-2019 m. m.

RykanteĮ šią mokyklą atėjau penktoje klasėje, baigusi pradinę mokyklą. Ir visus tuos metus domėjausi progimnazija, norėjau geriau pažinti, kuo gi gyvena „Vyturio“ mokiniai. Naujoje klasėje ir mokykloje apsipratau greitai, bet drąsos vis truko. Šeštoje klasėje jau buvau žymiai drąsesnė, visi keisti dalykai, kurie vyko šioje mokykloje (skirtingi mokytojai, kitokia vyturiečio knygelės sistema, uniforma) tapo paprasti ir aiškūs. Šiandien esu subrendusi, aktyviai dalyvauju mokinių tarybos veikloje. Pasiryžusi kandidatuoti į mokyklos prezidentus, sulaukiau daug palaikymo ir tai mane nuvedė į sėkmę. Dabar mokinių svajonės, idėjos yra mano svajonės ir esu pasiryžusi jas išpildyti kartu su mokinių taryba. Kviečiu būti aktyviais, matyti problemas ir tobulinti mokinių gyvenimą mokykloje.

Tariu ačiū mamai, draugams ir mokytojams, kurie padėjo, skatino, drąsino ir buvo drauge su manimi.

Mokinių prezidento nuostatai Skaityti >>>

Mokinių taryba

„Vyturio" progimnazijos mokinių taryba – tai nuolat veikianti moksleivių savivaldos institucija, renkama vieneriems metams, kurios struktūrą ir veiklos nuostatus tvirtina mokinių konferencija.

2018 m. rugsėjo 25 d. vyko mokinių konferencija, Mokinių taryba pasipildė ne tik naujomis idėjomis, bet ir naujais veidais.

Mokytoja Gitana Skvereckienė pakalbino naujuosius mokinių tarybos narius. Interviu skaitykite čia>>>

Mokinių tarybos nariai:

2018-2019 m.m.

MT 2018

Mokinių tarybos nariai: Simonas Voroblievas, Viktorija Batalova, Austėja Grybaitė, Dominykas Gūra, Odilė Žoromskytė, Ugnita Ambraziūnaitė, Ąžuolas Minkevičius, Adelė Mataitytė, Rykantė Reutė, Urtė Užkurėlytė, Domantas Matekonis.

Už mokinių savivaldos veiklą atsakinga Neformaliojo švietimo skyriaus vedėja, mokytoja Vilanda Lapėnienė.

2017-2018 m. m.

MT18

Mokinių tarybos nariai:

Dovydas Stražinskas, Elžbieta Patapaitė, Urtė Užkurėlytė, Austina Pakalnytė, Rykantė Reutė, Aira Leliukaitė, Jokūbas Guga, Nojus Styra, Mykolas Stripeikis, Egidija Tubytė ir Domantas Matekonis.

Tikslas: Siekti, kad visi progimnazijos mokiniai noriai lankytų mokyklą.
Uždaviniai:

1. Organizuoti mokiniams įdomius renginius ir veiklas
  2. Atstovauti mokinių interesams Mokyklos taryboje

„Vyturio“ progimmazijos mokinių tarybos 2017–2018 m.m.  veiklos planas

Renginys

2017 m. spalio 5 d.

Mokytojų diena

2017 m. lapkričio 20 d.

Mokinių diena

2017 m. gruodžio 17 d.

„Sidabrinio obuolio“ apdovanojimai

2018 m. vasario mėn.

Nakvynė mokykloje kultūringai besielgiantiems mokiniams

2018 m. vasario 12 d.

Teminė Valentino diena

2018 m. vasario 16d.

Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetis

2018 m. kovo 4 d.

Kaziuko mugė

2017 -2018 m. m. (lapkričio mėn., sausio mėn., balandžio mėn.)

Diskotekos vakare (2-3 kartai per metus)

2017 - 2018 m. m.

Teminės dienos pagal poreikį

MT Facebooke

Mokinių taryba Facebook'e

Nuo šiol visas naujienas apie mokinių tarybos organizuojamus renginius, veiklas ir inicijuojamus projektus galite sužinoti Facebook'e >>>. Taigi "like" ir tu – mūsų draugas!